MENÜ UYGULAMALARI

Hızlı ve Teknolojik QR Menü Çözümü

Günümüzde kafe, restoran ve konuk ağırlama sektöründeki işletmeler, müşterilerine daha hızlı ve etkili bir hizmet sunmak için dijital çözümlere yöneliyor. Bu çözümlerden biri de QR menülerdir. QR menü, geleneksel menülerin yerine dijital olarak sunulan, bir QR kodu aracılığıyla erişilebilen menülerdir.
Ücretsiz QR Menü Uygulaması

QR Menü Nedir?

Tabpad QR Menü, geleneksel kağıt menülerin yerine dijital bir alternatif sunarak restoran ve kafe işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir çözümdür. İşletmelerin müşterilerine daha modern, hijyenik ve etkili bir hizmet sunmalarına olanak tanır. Böylece işletmenizin dijital dönüşümüne katkıda bulunarak daha modern ve rekabetçi bir hizmet sunmanıza yardımcı olur.

Müşteri Deneyimi

Tabpad QR Menü, müşterilere hızlı ve kolay bir şekilde menüye erişme imkanı sunar. Müşteriler, akıllı telefonları veya tabletleri aracılığıyla QR kodunu tarayarak menüyü görebilir ve seçimlerini yapabilirler. Bu, müşterilerin bekleme süresini azaltır ve genel müşteri deneyimini iyileştirir

Kolay Güncelleme

Tabpad QR Menü, menü güncellemeleri için esnek bir platform sunar. Menüdeki yemekleri veya fiyatları güncellediğinizde, güncellemeleri kolayca yapabilir ve QR kodunu değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu, işletmenizin her zaman güncel ve doğru bilgilerle müşterilerine hizmet vermesini sağlar.

Görsel Zenginlik

Tabpad QR Menü, menü öğelerini görsel olarak daha çekici hale getirmenize olanak tanır. Fotoğraf, video ve açıklamalar ekleyerek, müşterilerinize daha etkileyici bir menü sunabilir ve siparişlerini artırabilirsiniz.
QR Menü Nedir ?
01.

Üye Olun

Tabpad Panel adresinden bir kaç kolay adımda QR Menü abonelinizi başlatın.
02.

Oluşturun

İşletmenizde yer alan tüm ürünlerinizi, detaylı açıklamalarıyla tanımlayın.
03.

Yayınlayın

Tüm işlemleriniz bittikten sonra, oluşturulan QR kod ile kolayca menüye erişin.

Ayrıntılı Detaylar, Kaliteli QR Menü

Ürünlerinize ait tüm detaylı bilgileri Tabpad QR Menü uygulamasıyla, müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde sunabilirsiniz.
Menü Düzenleyicileri

Menü Düzenleyicileri

Ürünleriniz için düzenleyeci tanımları yaparak, ürünlerinize ait eklenecek ve çıkarılacak olan opsiyonlarınızı seçtirebilir ve böylece misafirlerize eksiksiz ve hatasız bir sipariş deneyimi sunabilirsiniz.

Ürün Varyasyonları

Ürünlerinize alt varyasonlar seçenekleri tanımlayabilir, tek bir ürün altında tüm varyasyonlarınızı müşterilerinize göstererek, ürün karmaşasının önleyebilirsiniz.
Ürün Varyasyonları
Alerjen Uyarıları

Alerjen Uyarıları

Tabpad QR Menü alerjen uyarıları sistemi, satışa sunduğunuz ürünlerinize ait alerjen uyarılarını Dünya Sağlık Örgütünün belirleniş olduğu standartlara uygun bir şekilde gösterebilir, böylece kafe, restoran ve konuk ağırlama sektöründe ki işletmeler için yasal zorunluluğu tamamlamış ve müşterilerinize eksiksiz bir hizmet verebilirsiniz.

Ürün Etiketleri

Ürünlerinize özelleştirilmiş etiket tanımları yapabilirsiniz. Böylece hem ürünlerinizin bulunabilirliğini arttırabilir hemde ürünlerinizin görünümü geliştirebilirsiniz.
Ürün Etiketleri
Kalori ve Hazırlanış Süresi

Kalori ve Hazırlanış Süresi

Ürünlerinizin kalori ve hazırlanış süresi bilgilerini göstererek, müşterilerinize ilave bilgiler sunabilirsiniz.

Sipariş Alın, Görüntüleyin, İşlerinizi Hızlandırın!

Tabpad QR Menü Sipariş Yönetim Sistemi ile, sipariş noktalarınızdan kolay ve hızlı bir şekilde sipariş alabilir ve gelen siparişleri Tabpad Yönetim Paneli üzerinden görüntüleyebilir ve yazıcılardan sipariş fişi çıkartabilirsiniz. Restoran ve kafe işletmeleri için tanımlı masalardan, otel işletmeleri için tanımlı odalardan, beach işletmeleri içinde tanımlı olan şezlonglardan anlık sipariş alabilir ve siparişlerin hangi noktadan geldiğini takip edebilirsiniz.
Komisyonsuz Online Sipariş Alma
Tek İşletme, Çoklu Menü Kullanma

Tek İşletme, Çoklu Menü Kullanma

Tabpad QR Menünüze varsayılan menünüz dışında, ücretsiz ilave menüler tanımlayabilir, menülerinizin davranış ve varlılık seçeneklerini düzenleyebilirsiniz. Otomatik gösterim seçeneği ile, ayarlamış olduğunuz menüler sizin belirleyeceğiniz tarih, saat aralığında aktif olarak, menünüzde gösterilmeye başlanır. Böylece tüm menü planlarınızı önceden tanımlayarak, tekrar tekrar menü tanımlama veya düzenleme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Çoklu Dil ve Kur Seçenekleri ile Harika Menü Deneyimi

QR menünüzü, hiç bir ek ücret ödemeden, 40 dan fazla dilde kullanabilirsiniz. Ayrıca varsayılan kur seçiminiz dışında menünüze ilave kur seçenekleri ekleyebilir ve müşterileriniz canlı olarak ürünlerinizi seçilen kur bazında görüntülüyebilir ve sipariş verebilir.
Çoklu Dil ve Kur Seçenekleri ile Harika Menü Deneyimi
Markanıza Uygun Menü Tasarımı

Markanıza Uygun Menü Tasarımı

Etkileyici renkler, özel logo ve görsel alanlarıyla birlikte harika bir menü tasarlayın.

Promosyon, Kampanya ve Reklam Yönetimi

Tabpad QR Menü ile çeşitli senaryo ve farklı çalışma prensiblerine sahip bannerlar ile müşterilerinizin önüne fırsatlar çıkartarak, ürün satışınızı ve gelirinizi arttırabilirsiniz.
Promosyon, Kampanya ve Reklam Yönetimi
Sosyal Medya ile Etkileşime Geçirin

Sosyal Medya ile Etkileşime Geçirin

QR Menünüzde kullanmış olduğunuz sosyal medya hesaplarınızı yayınlayarak, müşterilerinizin sosyal medya hesaplarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Öneri Sistemi

Yapay Zeka ile kazanın!

Tabpad QR Menü akıllı öneri sistemi müşterilerinizin ürün siparişi esnasında yapay zeka aracılığı ile seçilen ürün ile birlikte en ideal olan ürünlerin listesini gösterir. Böylece hem müşterilerinize alternatif ürünler sunabilir, hemde işletmenizin kazancını arttırabilirsiniz.
Akıllı Öneri Sistemi ile Kazancınızı Arttırın!

Örnek Menüleri Keşfedin!

Önceden hazırlanmış, sektör bazlı QR Menü uygulamalarına ait QR kodu cep telefonunuza okutarak giriş yapabilir veya canlı menü gösterim seçeneği ile web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Anket Sistemi

Kolay ve Hızlı Geri Bildirim ve Toplamanın Çözümü

Müşteri görüş ve önerilerini takip ederek, restoranınızın başarısını arttırın.
  • Özelleştirme

    Dinamik form yapısıyla, anket sorularını anlık düzenleyebilir, kendi anket sorularınızı kaydedebilirsiniz.

  • Takip

    Gelen anket sonuçlarını, canlı olarak Tabpad Panel üzerinden, mail veya sms üzerindne takip edebilir, dilerseniz müşteriniz ile anlık olarak iletişme geçebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Geri Bildirim ve Toplamanın Çözümü

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabını bulamadınız mı ? İletişime Geçin!

01

Tabpad QR Menü Nedir?

Tabpad QR Menü, kafe, restoran ve konuk ağırlama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış bir QR tabanlı menü hizmetidir. Müşteriler, masalarındaki QR kodu tarayarak dijital menüye hızlıca erişebilirler.
02

QR Menü Nasıl Kullanılır?

Tabpad QR Menü kullanımı oldukça basittir. Müşteriler, masalarındaki QR kodunu kamera veya QR kod okuma uygulamaları ile tararlar. Böylece dijital menüye mobil cihazları üzerinden kolayca ulaşabilirler.
03

QR Menü Hangi Avantajları Sağlar?

Tabpad QR Menü, müşterilere fiziksel menülerle karşılaştırıldığında daha hızlı ve interaktif bir deneyim sunar. Ayrıca, güncellenebilir içerikleri sayesinde mevsimsel veya günlük değişikliklere anında adapte olabilir.
04

QR Menü İle Müşteri Memnuniyeti Nasıl Artar?

QR Menü, müşterilere kendi hızlarında menüyü inceleme ve sipariş verme imkanı tanır. Bu, müşteri memnuniyetini artırır çünkü beklemeler azalır ve müşteriler istedikleri ürünleri kolayca bulabilirler.
05

Tabpad QR Menü Güvenli midir?

Evet, Tabpad QR Menü güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Müşteri bilgileri ve sipariş detayları güvenli bir şekilde iletilir. Ayrıca, müşteri bilgileri işletme tarafından gizli tutulur.
06

QR Menü Entegrasyonu Nasıl Gerçekleşir?

Tabpad QR Menü, işletmenin mevcut sistemlerine kolayca entegre edilebilir. Siparişler, stok bilgileri ve diğer veriler, işletmenin kullanmakta olduğu POS veya diğer yazılımlarla senkronize olabilir.
07

QR Menü İle Ödeme Yapmak Güvenli midir?

Tabpad QR Menü, güvenli ödeme protokollerini destekler. Müşteriler, QR Menü üzerinden siparişlerini seçip ödeme yapabilirler. Ödeme bilgileri şifrelenmiş bir şekilde iletilir ve işletme güvenli ödeme altyapılarına sahiptir.
07

QR Menü İşletmeye Nasıl Avantaj Sağlar?

QR Menü, işletmeye daha hızlı sipariş yönetimi, güncellenebilir menü seçenekleri, maliyet tasarrufu ve müşteri memnuniyetinde artış gibi avantajlar sağlar. Ayrıca, pandemi dönemlerinde temasız hizmet sunma imkanı sunar.
Yeni Nesil Menü Deneyimi
Harika QR Menü
Anlık Fiyat Güncelleme
Kafe QR Menü Sistemi
Restoran QR Menü Sistemi
Otel QR Menü Sistemi
Masadan Sipariş
Odadan Sipariş
Şezlongtan Sipariş
Paket Servis Siparişi
Gel-Al Servis Siparişi
Özel Tasarım Menü
Tabpad Menü
Hızlı Menü
Ücretsiz Anket

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!