Tabpad Gen ile tüm raporlar elinizin altında!
YÖNETİM UYGULAMALARI

Nerede Olursanız Olun, Raporlarınız Hep Yanınızda!

İster anlık adisyonlarınızı, isterseniz de işletmeniz için tasarlanmış olan analiz, stok ve muhasebe raporlarınıza anlık ve kolay bir şekilde mobil cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Takip Edin, Kolay Yönetin

Günlük analizler, genel analizler, stok hareketleri, muhasebe hareketleri gibi bir çok detaylı raporlara canlı olarak ulaşabilirsiniz.

Anlık Bildirim Alın

Tabpad Gen uygulamasının anlık bildirim özelliği ile, uygulamaya giriş yapmadan belirlediğiniz kurallara bağlı olarak yapılan tüm işlemleri mobil cihazınız ve akıllı saatinizde bildirim olarak görüntüleyebilirsiniz.
 • Sipariş İşlemleri

  Adisyon içerisinde bulunan siparişler için yapılan iptal, ikram veya zayi işlemlerini takip edebilirsiniz.

 • Adisyon İşlemleri

  Adisyonlarınızda yapılan, masa taşıma, adisyon birleştirme, adisyon bölme, adisyon silme, adisyon kapatma veya indirim işlemlerini detaylı açıklamalar ile takip edebilirsiniz.

 • Gün Sonu

  Günlük cironuzu tüm detayları ile birlikte, kapılan her gün sonu işleminden sonra anlık bildirim olarak alabilirsiniz.

Tüm işlemler bildirim olarak anında cebinizde!
Tüm işletme veya şubelerinizi tek bir ekrandan yönetin!

Çoklu İşletme / Şube Yönetimi

Tabpad Gen ile tek bir uygulama kullanarak, birden fazla işletmelerinize veya birden fazla şubelerinize ait anlık raporlama, muhasebe hareketleri, stok durumları ve bildirimlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Günlük Raporlar

Açık ve kapanmış günlere ait raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Adisyon Listesi

  Günlük açık veya kapanmış adisyonlarınızı takip edebilirsiniz.

 • Ürün Satış Raporları

  Satılan, iptal edilen, ikram edilen veya zayi yapılan ürünlerinize ait detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

 • X Raporu

  Gün içerisinde yapılan tüm işlemlerin özet dökümünü görüntüleyebilirsiniz.

Günlük raporlar oluşturun!
Detaylı analizler alın!

Analizler

Tabpad Gen ile kafe, restoran ve konuk ağırlama sektöründe ki işletmeler için özel olarak tasarlanmış onlarca rapor içerisinden dilediğiniz raporlara kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Genel Analizler

  Sürekli gelişen analiz raporlarımız ile işletmenizi doğru ve kararlı bir şekilde analiz edebilir ve iş karar süreçlerinizi düzenleyebilirsiniz.

 • Muhasebe Raporları

  Cari, müşteri ve personel kartlarınıza ait muhasebe hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

 • Stok Raporları

  Envanter listenize veya aktif stok değerlerine ulaşabilir, stok takip ve alım işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Sektör Bazlı Kullanım Alanları

Tabpad Pos'un özelleştirilmiş adisyon modülleriyle, kafe, restoran ve konuk ağırlama sektörlerinde yer alan tüm işletmeler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sizde kendi işletme türünüzü seçerek ayrıcaklı özellikleri keşfedin!

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabını bulamadınız mı ? İletişime Geçin!

01

Tabpad Gen Nedir?

Tabpad Gen, kafe ve restoran işletmelerine mobil cihazlar üzerinden erişilebilen ve çeşitli iş performans verilerini anlık olarak izleme, analiz etme ve raporlama imkanı sunan bir yazılım aracıdır. Adisyon sistemi ile entegre çalışabilir.
02

Hangi Tür Raporlar Mobil Raporlama Modülü Sunabilir?

Mobil raporlama modülü çeşitli raporları içerebilir, örneğin günlük satışlar, stok durumu, personel performansı, müşteri memnuniyeti ve adisyon hareketleri gibi. Bu raporlar işletme sahiplerine geniş bir bakış açısı sunar.
03

Tabpad Gen Uygulamasını Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?

Tabpad Gen uygulamasına, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden erişilebilir. İşletme sahipleri ve yöneticiler, iOS ve Android tabanlı cihazlar kullanarak raporlara kolayca ulaşabilir.
04

Hangi Bilgilere Mobil Raporlama ile Erişebilirim?

Mobil raporlama ile işletme sahipleri ve yöneticiler, günlük satış rakamları, stok seviyeleri, personel performansı, adisyon hareketleri, promosyon etkileşimleri, müşteri değerlendirmeleri gibi çeşitli bilgilere erişebilir. Bu veriler işletmenin genel performansını değerlendirmede yardımcı olur.
05

Mobil Raporlama Modülü Güvenli mi?

Evet, mobil raporlama modülleri genellikle güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Kullanıcı giriş yetkilendirmeleri, veri şifreleme ve diğer güvenlik protokolleri, işletmenin bilgilerini koruma amacıyla uygulanır.
06

Mobil Raporlama Modülü İşletmeme Nasıl Katkı Sağlar?

Mobil raporlama, işletme sahiplerine hızlı ve etkili bir şekilde iş performansını değerlendirme, acil kararlar alabilme ve işletmeyi uzaktan yönetme avantajı sağlar. Bu da daha verimli operasyonlara, müşteri memnuniyetine ve adisyon sistemi verilerinin anlık takibine katkıda bulunabilir.
07

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Rapor ve analiz modülü, güvenlik önlemleri içerir ve sık erişim yetkilendirmeleri ile veri güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. İşletmeler, bu modülü kullanırken veri güvenliği konusunda gerekli tedbirleri almalıdır.
Mobil Raporlama
Ciro Takibi
Anlık Adisyon Özeti
iOS İşletim Sistemi
Android İşletim Sistemi
Stok Raporları
Muhasebe Raporları
Analiz Raporları
Günlük Satış Takibi

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!