SEKTÖR UYGULAMARI

Kahve Dükkanı Sipariş Sistemi

Kolay ve hızlı sipariş yönetimi, üyelik sistemi, self sipariş için tek bir uygulama Tabpad Pos.

Neler Sağlıyoruz ?

Tabpad Pos ile ister tek bir kahve dükkanı işletmenizi, isterseniz de zincir işletmelerinizi hızlı, ekonomik ve kolayca yönetebilirsiniz.
 • Gel-Al Satış Sistemi

  Tabpad Pos içerisinde gel-al siparişler için özel olarak tasarlanmış satış modülü ile, siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz, üstelik sipariş bekletme özelliği ile, bir sonraki müşterinizin siparişlerini alabilir ve daha sonra beklettiğiniz sipariş işlemine devam edebilirsiniz.

  Keşfet
 • Üyelik Sistemi

  İşletmenizde, müşterlerinize özel üyelik kartları oluşturabilir, ve üyelerinize özel fiyatlandırma yapabilirsiniz. Dilerseniz üyelilerinizden ön ödeme sistemi ile tahsilat yapabilirsiniz.

 • Self Sipariş

  Tabpad QR Menü uygulamasının, gel-al sipariş sistemi ile, dilerseniz müşterileriniz sıra beklemeden siparişlerini verebilir ve sipariş hazırlandığı anda, müşterilerinize bildirim gönderebilirsiniz.

  Keşfet
Coffee Shop Sipariş Sistemi

Sektör Bazlı Kullanım Alanları

Tabpad Pos'un özelleştirilmiş adisyon modülleriyle, kafe, restoran ve konuk ağırlama sektörlerinde yer alan tüm işletmeler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sizde kendi işletme türünüzü seçerek ayrıcaklı özellikleri keşfedin!

Kahve Dükkanı Pos Sistemi
Adisyon Programı
Kahve Dükkanı Adisyon Sistemi
Adisyon Sistemi
Sipariş Sistemi
Cost Control
Üretim Takibi
Karlılık Raporları
Analiz Sistemi
Gel-Al Satış Sistemi
Self Sipariş
Üyelik Sistemi

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!