Komisyonsuz Online Sipariş Sistemi
MENÜ UYGULAMALARI

Komisyonsuz Online Sipariş Sistemi

Tabpad ile QR Menününüzü online satış sistemine dönüştürerek, paket servis siparişleri ve gel-al siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

İşletmenizin Kazancını Bölmeyin

Müşterilerinizin sipariş ihtiyaçlarını karşılamak için paket servis veya gel-al sipariş seçeneklerini tek bir online sipariş platformunda sunun. Ayrıca Tabpad Web Sipariş platformu üzerinden aldığınız siparişler için hiç bir zaman komisyon ödemeyin.
Kazancınızı Bölmeyin
Paket Teslimat Sipariş

Paket Teslimat Sipariş

Online sipariş alın, müşterilerinize hızlıca siparişleri teslim edin!

Tabpad Web Sipariş ile, işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş QR kod veya link üzerinden anlık olarak sipariş alabilirsiniz. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile dilerseniz online tahsilat sistemi ile tahsilatlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Gel-Al Sipariş

Müşterilerinizden zaman ayarlı sipariş alın, hazırlayın ve teslim edin.

Misafirleriniz siparişlerini teslim alma zamanı ile online olarak verebilir. Böylece işletmenize gelen siparişlerini kronolojik olarak görüntüleyebilir ve hangi misafirinizin hangi saatte siparişini almaya geleceğini takip edebilirsiniz. Tabpad Web Sipariş misafirlerinizin siparişlerini teslim alış saati yaklaştıkça size otomatik olarak bildirim gönderir ve böylece siparişlerinizin yönetimini kolaylaştırabilirisiniz.
Gel-Al Sipariş
Online Tahsilat

Online Tahsilat

Web siparişlerinizde dilerseniz online tahsilat sistemini aktif hale getirerek, misafirleriniz sipariş vereceği esnada tahsilat yapabilirsiniz. Tahsil edilen para ise anlaşmalı olduğunuz banka hesabınıza belirli gün aralıklarıyla, düşük kesinti oranlarıyla otomatik olarak aktarılmaktadır. Ayrıca hesabınıza gelen veya henüz gelmeyen tüm bakiye hareketlerini yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.

Üyelik Sistemi

Müşterileriniz siparişlerini Üye Olmadan veya Üyelik Oluşturarak verebilir. Üyelik oluşturan misafirleriniz için özel bir profil ekranı oluşur ve misafirleriniz tüm hareketlerini ilgili profil sayfasından görüntüleyebilir. Yönetim paneli sayfasından ise, işletmenize üye olan tüm misafirlerinizi görüntüleyebilir ve üye bazında özel fiyatlar, promosyon, kampanyalar oluşturabilirsiniz. Üyelik sisteminde misafirleriniz birden fazla teslimat adresi oluşturabilir ve sipariş esnasında dilediği adresi seçebilir, Tabpad Yönetim paneli üzerinden tanımlayacağınız sipariş alanı sınırları dşında bir adresi seçildiği durumda ise, sipariş verme işlemi otomatik olarak iptal edilmektedir.
Üyelik Sistemi
Komisyonsuz Sipariş
Online Ödeme
Web Üzerinden Sipariş
Sipariş Takibi
Menü Paylaşma
Paket Sipariş
Gel-Al Sipariş

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!