Tabpad Pos ile kolay muhasebe sistemi
ÖZELLİKLER

Muhasebe ve Finans Yönetiminizi Kolaylaştırın

Tabpad Pos Muhasebe ve Finans modülü ile tedarikçi alım sürecinizden, personellerinizi maaş ödemelerine kadar bir çok muhasebe işlemlerinizi kafe, restoran ve konuk ağırlama sektöründe ki işletmeler için tasarlanmış olan Tabpad Pos Finans modülü ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Basit, Hızlı, Anlaşılır Muhasebe Sistemi

İşletmenizdeki ödeme, tahsilat, maaş, prim, avans, borç, alacak gibi tüm muhasebe işlemlerinizi Tabpad Pos Finans modülü ile hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilir, işlem karmaşıklığının önüne geçebilirsiniz.

Günlük Kasa İşlemleri

Günlük kasanızdan yapılan ödemeleri veya tahsilatları detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • Nakit Ödeme

  Günlük adisyon kasanızdan muhasebe kartlarına yapılan nakit ödemeleri takip edebilir ve ödeme dekontu alabilirsiniz.

 • Tahsilat

  Muhasebe kartlarından alınan tahsilatları, günlük adisyon kasanıza aktarabilir ve günlük satışlarınızdan bağımsız olarak takip edebilirsiniz.

Günlük Kasa
Müşteri Kartı

Müşteri Kartı İşlemleri

Açık hesap çalıştığınız müşterilerinize ait tahsilat işlemlerinizi veya ön ödemeli bakiye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Borç / Alacak Takibi

  Müşterilerinizin işletmenizde olan bakiyelerini kolayca takip edebilirsiniz.

 • Provizyon Bakiye

  Müşterilerinize sadece işletmenizde geçerli ödeme kartı tanımlayabilir ve provizyon ödeme alarak satış işlemlerinizi yapababilirsiniz.

Cari Kartı İşlemleri

Tedarikçi firmalarınızdan yaptığınız alımlarınızı ve yaptığınız ödemeleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.
 • Alım Raporu

  Ekstre raporlarıyla, tedarikçilerinizden yaptığınız alım detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Ödeme İşlemleri

  Yapacağınız ödemeleri kolayca takip edebilir, ödeme takviminizi kolayca yönetebilirsiniz.

Cari Kart
Personel Kartı

Personel Kartı İşlemleri

Personellerinize otomatik maaş hakediş fişi oluşturabilir veya maaş, avans ve prim ödemelerinizi bu bölümden kolayca yönetebilirsiniz.
 • Prim Sistemi

  Personel bazlı, sattığınız ürünlere ait birim prim fiyatı veya yüzdelik ciro oranı belirleyebilir ve prim hakediş ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

 • Maaş Ödemesi

  İşletmenizde çalışan tüm personellerinizin maaşlarını kolayca ödeyebilir ve takip edebilirsiniz.

Banka Takibi

Çalıştığınız banka hesaplarını tanımlayarak, banka üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm para transfer işlemlerini hızlı bir şekilde yönetebilir aynı zamanda banka hesaplarınızda bulunan bakiyelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
 • Hesap Raporları

  Banka hesaplarınıza ait gelen veya giden para işlemlerini takip edebilirsiniz.

 • Firma Kredi Kartı Ödeme İşlemleri

  Ödeme yapmak için kullandığınız kredi kartlarını banka hesabı şeklinde tanımlayarak, muhasebe kartlarına ait ödemelerinizi ilgili kredi kartı hesabından gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Takibi
Çek / Senet İşlemleri

Çek / Senet İşlemleri

Aldığınız veya verdiğiniz tüm resmi evraklarınızı güvenli bir şekilde takip edebilir, ilgili evrakların son durumlarını görebelir veya ödemesi yaklaşan evraklarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Cirolama

  Alacaklarınızı çek / senet olarak alabilir, ödemelerinizi aldığınız çek / senet belgelerini ciro yaparak ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Banka Tahsilat / Ödeme

  Ödemesi gelen çek / senet belgelerini tanımladığınız banka hesapları üzerinden ödeyebilir veya tahsili yaklaşan çek / senet belgelerinizi yine tanımlamış olduğunuz banka hesaplarına aktarabilirsiniz.

Masraf Yönetimi

İşletmeniz de yapılan tahsilat veya ödeme işlemlerinize özel masraf kartı tanımlayarak, dilediğiniz zaman ilgili masraf kartlarına ait detaylı raporlar alabilirsiniz.
 • Raporlama

  Masraf kartlarınıza ait tüm işlemlerin genel özetini görüntüleyebilir veya masraf kartlarınıza ait aylık raporlar oluştururak, harcama kalemlerinizi takip edebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabını bulamadınız mı ? İletişime Geçin!

01

Muhasebe modülü nedir?

Muhasebe modülü, kafe, restoran ve konuk ağırlama sektöründeki işletmelerde finansal işlemleri kaydetme, izleme ve raporlama işlevlerini yerine getiren bir yazılım parçasıdır. Bu modül, gelir-gider takibi, fatura yönetimi, mali analizleri içerir.
02

İşletmem için muhasebe modülü neden önemlidir?

Muhasebe modülü, işletmelerin finansal sağlıklarını izlemelerine, gelir ve giderleri etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, raporlama özellikleri sayesinde işletme performansını değerlendirmeye olanak tanır.
03

Hangi finansal işlemleri muhasebe modülü kaydedebilir?

Muhasebe modülü, gelir kayıtları, gider kayıtları, faturalar, personel maaşları gibi birçok finansal işlemi kaydedebilir. Ayrıca, banka hesapları, stok maliyetleri ve diğer finansal detayları takip edebilir.
04

Muhasebe modülü nasıl kullanılır?

Muhasebe modülü genellikle kullanıcı dostu bir arayüzle gelir. İşletme sahipleri veya muhasebe uzmanları, gelir ve giderleri sisteme girebilir, faturaları yönetebilir ve raporları inceleyebilir.
05

İşletme bütçe yönetimine nasıl katkı sağlar?

Muhasebe modülü, işletmenin bütçe hedeflerini belirlemesine, gelir ve giderleri bütçeyle karşılaştırmasına ve finansal performansını değerlendirmesine yardımcı olur. Böylece işletmeler, mali hedeflere ulaşmasını kolaylaştırabilir.
06

Fatura takibi nasıl yapılır?

Muhasebe modülü, işletmelerin gelen ve çıkan faturaları kaydetmelerine, ödeme takvimlerini yönetmelerine ve fatura durumlarını izlemelerine olanak tanır. Bu sayede işletmeler, ödemeleri zamanında yapabilir ve gecikmeleri önleyebilir.
07

Muhasebe modülü hangi raporları sunabilir?

Muhasebe modülü, gelir-gider raporları, bilançolar, nakit akış raporları, maliyet analizleri gibi bir dizi rapor sunabilir. Bu raporlar, işletmenin finansal durumunu anlamak ve geliştirmek için önemli bir araçtır.
Kasa Takibi
Tahsilat İşlemleri
Restoran Adisyon Sistemi
Kafe Muhasebe Sistemi
Restoran Muhasebe Sistemi
Borç / Alacak Takibi
Muhasebe Raporları
Maaş Takibi

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!