Menünüzü paylaşmanın en ekonomik ve teknolojik çözümü karekod menü

TABPAD Mobil Menü sistemi'nin size sunduğu esnek altyapı ile, hiçbir uygulamaya ve yüklemeye gerek kalmadan, tüm akıllı cihazların kameraları ile erişim sağlayabilirsiniz.

img

1

Akıllı telefonunuzun arka kamerasına Karekodu okutun.

Menünüzü, müşterilerinize hiç bir uygulama yükletmeden, iOS veya Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonların kamerasına, sizin için özel olarak tasarlanmış olan karekod'u okutarak sunabilirsiniz.

img

2

İşleminizi yapın.

TABPAD Karekod menü size bir menü uygulmasından daha fazlasını sunmaktadır. Müşterileriniz karekod'u okuttuktan sonra, menünüzü inceleyebilir, anket sisteminize katılabilir, garson çağrısı yapabilir, hesabını isteyebilir, vale çağrısı yapabilir ve siparişlerini verebilir.

img

3

İsteğiniz başarılı şekilde gerçekleştirildi.

Müşterilerinizin yaptığı işlem sonucuna göre, TABPAD servisleri arka planda çalışarak gerekli tüm operasyon süreçlerini gerçekleştirir.

mode-options

Koyu ve Açık Mod Seçeneği

Karekod menü tasarımınızı, online yönetim panelimiz üzerinden ayarlayabilir, müşterilerinize farklı bir menü deneyimi sunabilirsiniz.

Masa İşlemleri

Müşterileriniz karekod menü uygulamamız ile, her bir masa için oluşturulmuş özel karekodu okutarak, Garson Çağırma, Hesap İsteme, Vale Çağırma gibi işlemleri yapabilir ve online panel sistemimiz üzerinden veya sizin belirlemiş olduğunuz termal yazılar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

table-process-tr
order-tr

Sipariş Verme

Müşterileriniz, tabpad karekod menü sisteminin ücretsiz sunduğu sipariş modülü ile Masadan Sipariş, Paket Servis Siparişi, Gel-Al Sipariş gibi seçenekler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde siparişlerini verebilirler.

Anket Sistemi

Müşterilerinizin anlık düşünce-öneri, şikayet ve memnuniyetleri işletmenizi geliştirmeniz açısından çok önemlidir. Bu noktada size sunduğumuz tabpad karekod menü anket sistemi ile, misafirleriniz anlık olarak değerlendirme yapabilir ve anket sonuçları sizin belirlediğiniz mail adreslerine veya belirlediğiniz telefon numaralarına sms olarak ulaşır.

survey-tr

Ve Diğer Harika Özellikler

Sizlere daha yenilikçi ve teknolojik özellikler sunmak için devamlı olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yapmış olduğumuz tüm değişikler tabpad tablet menü ve tabpad karekod menü sistemlerinde eş zamanlı olarak yayınlamaktadır.

service
12+ Farklı Dil Seçeneği

Ücretsiz sunulan 12'den fazla dil seçeneği ile tablet menünüzü yabancı müşterilerinize hiç zorlanmadan kolay şekilde sunabilirsiniz.

service
Farklı Görsel Seçenekleri

Video ve fotoğraf yükleme seçenekleriyle menünüzde yer alan ürünlerinizi daha kaliteli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

service
Daha fazla bilgi sunun.

Mutfak işletmenizin gözükmeyen madenidir. Müşterilerinize, ürünlerinizin hazırlanış hikayelerini ve ekstra sunmak istediğiniz bilgileri, tablet menü sistemimizde yer alan detaylı açıklama bölümünde gösterebilirsiniz.

service
İçerik uyarıları gösterin.

Ya satışa sunduğunuz ürün içerisinde müşterilerinize sağlık açısında rahatsızlık verebilecek bir madde varsa ? İşte bu durumda TABPAD Menü uygulamasının size sunmuş olduğu ürün bazlı içerik uyarı sistemi ile müşterileriniz sipariş vermeden önce sipariş vereceği ürün içerisinde yer alan tüm maddeleri görebilir, böylece sağlık açısından sorunsuz bir sipariş alabilirisiniz.

service
Kalori miktarlarını gösterin.

Ürünlerinizin kalori miktarlarını gösterebilirsiniz.

service
Servis Süresi

Ürünlerinizin hazırlanış yolculuğunu süre bazında müşterilerinize sunabilirsiniz.

service
Kampanya Yönetimi

Uygulamamızda yer alan reklam özelliği ile zaman bazlı veya ürün bazlı reklamlar yükleyebilir ve bu sayede işletmeniz için ek gelir sağlayabilirsiniz.

arrow
service
Çapraz Kur Seçeneği

Kullanmak istediğiniz kur seçenekleri ve belirlediğiniz kur ile tüm menünüzü farklı kur seçeneği ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

arrow

Fiyatlandırma

Yıllık avantajlı fiyatlarımız ile sizde menünüzü dijital ve interaktif bir ortamda sunabilirsiniz.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

ÜYE OL
qr-menu-pricing

Fiyatlarımız güncellenmektedir.

  • Sınırsız menü tanımlama.
  • Ücretsiz panel eğitimi.
  • 7/24 online destek.
  • Ücretsiz menü oluşturma hizmeti.
https://www.tabpadmenu.com -->