SEKTÖR UYGULAMARI

Kafe - Restoran Adisyon Sistemi

Üretim, Karlılık, Analiz, Raporlama, Muhasebe, Satış süreçleri için tek bir uygulama Tabpad Pos.

Neler Sağlıyoruz ?

Tabpad Pos'un kafe ve restoran sektöründe ki işletmeler için tasarlanmış olan adisyon yönetimi ve arka ofis uygulamalarını şimdi keşfedin!
 • Satış Yönetimi

  Tabpad Pos özelleştirilebilen satış sistemi ile, lokasyon / masa düzeninizi dilediğiniz gibi yapabilir ve kullanıcı dostu adisyon yönetim ekranı ile tüm siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

  Keşfet
 • Stok ve Maliyet Yönetimi

  Tabpad Inventory Cost modülü ile tüm stok, üretim, reçetelendirme, alım - iade, aylık sayım, maliyetlendirme gibi tüm işlemleri çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  Keşfet
 • Muhasebe

  Personel (maaş, avans, prim, hakediş), müşteri (tahsilat, provizyon), tedarikçi (ödeme, tahsilat), çek-senet, banka (havale, eft), kasa (ödeme, tahsilat) gibi tüm iç muhasebe işlemleriniziTabpad Finans modülü ile kolayca yapabilirsiniz.

  Keşfet
 • Raporlama

  Satış, maliyet, borç - alacak gibi tüm raporlara Tabpad Analiz modülü ile kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik Tabpad Gen uygulaması ile tüm bu raporlara cep telefonunuz yada tabletiniz üzerinden de hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Keşfet
Kafe, Restoran Adisyon Programı

Sektör Bazlı Kullanım Alanları

Tabpad Pos'un özelleştirilmiş adisyon modülleriyle, kafe, restoran ve konuk ağırlama sektörlerinde yer alan tüm işletmeler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sizde kendi işletme türünüzü seçerek ayrıcaklı özellikleri keşfedin!

Kafe Pos Sistemi
Restoron Pos Sistemi
Adisyon Programı
Kafe Adisyon Sistemi
Restoran Adisyon Sistemi
Sipariş Sistemi
Cost Control
Üretim Takibi
Karlılık Raporları
Analiz Sistemi

Şimdi, Tabpad ile kazanmaya başla!

Tüm operasyonlarını uçtan-uça yönetmek için Pos, Tablet Menü ve QR Menü ürünlerimiz ile tanışın!