TABPAD Retail Pos ile işletmenizi

TABPAD Retail Pos işletmenizi büyütmek ve geliştirmek için ihtiyacınız olan herşeyi içeren, bir perakende POS yazılımıdır.

Sizin için, devamlı gelişiyoruz.

POS sistemi kullanılan tüm işletmelere, ortak ve özel çözümler oluşturarak, işletmenizi geliştirmeniz ve kontrol altına alabilmeniz için çözümler geliştiriyoruz.

service
Restoran
service
Restoran
service
Hotel
service
Fast Food
service
Beach
service
Franchise

Size neler sunuyoruz ?

Sisteminizin devamlılığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz.

service
Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile,
eğitim sürecine çok fazla zaman harcamadan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

service
Yedekleme

Otomatik yedekleme sistemimiz ile belirlediğiniz tarih ve saat aralıklarında otomatik yedekleme yaparak, veri kaybını engelleyebilirsiniz.

service
Güvenlik

Dışarıdan erişimi engelleyen güvenlik alt yapımız ile sisteminizde yeralan tüm bilgileri sadece sizin belirlediğiniz kişilere erişimini açabilirsiniz.

service
Entegrasyon

Sipariş yönetimi yapan diğer uygulamalarla eş zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

service
Yetkilendirme

Tüm sipariş operasyonunu kullanıcı bazında yetkilendirebilirsiniz.

service
Destek

Yerinde ve uzaktan destek ekibi ile, tüm problemlerinize anında çözüm bulabilirsiniz.

img

TABPAD Retail Pos size, tümleşik bir altyapı sunuyor.

Her modüle ayrı ayrı para ödemeyin, tüm modüllere tek bir yazılımda sahip olun. TABPAD Retail Pos'un tek paket uygulaması ile size sunduğunu ve yeni geliştireceğimiz tüm modüler özelliklere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  • Alakart - Adisyon Satış
  • Barkod - Hızlı Satış
  • Caller ID - Paket Satış
  • Stok - Maliyet Yönetimi
  • Muhasebe Yönetimi
  • Satış ve Analiz Rapor Yönetimi
Alakart - Adisyon Satış

TABPAD Retail Pos ile işletmenize ait tüm satış masalarını kolay bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Masaların boyutlarını ve renklerini özelleştirebilir kendi masa tasarımınızı ayarlayabilirsiniz. Tek bir ekranda tüm masalarınızın anlık durumlarını takip edebilir, bağımsız masa özelliği ile geçici masalar açabilirsiniz. Böylece önceden tanımladığınız masa sayısının yetmediği durumlarda, zaman kaybı yaşamadan siparişlerinizi almaya devam edebilirsiniz. Esnek ve basit arayüz kullanımı sayesinde masa taşıma, masa birleştirme, masa bölme, cari hesap atama gibi işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

check Sınırsız lokasyon tanımlama
check Sınırsız masa tanımlama
check Özelleştirilmiş masa boyutlandırma ve tasarlama
check *Boş Masa, *Dolu Masa, *Adisyon Yazdırılmış Masa, *Uzun Süre Sipariş Girilmemiş Masa, gibi masa durumlarına ait farklı renk grupları tanımlama
check Masa taşıma
check Birden fazla adisyonu birleştirme
check Adisyon bölme
check Adisyona cari hesap atama
Barkod - Hızlı Satış

Self servis veya barkodlu satış sistemine sahip işletmeler için tasarlanmış Barkod - Hızlı Satış Sistemimiz ile ürünlerinizi tek bir ekran üzerinden seçerek veya barkodunu okutarak kolay ve hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirebilirisiniz.

check 2D, 3D ve QR barkodlu ürün tanımlama
check Sipariş bekletme
check Satışa cari hesap atama
Caller ID - Paket Satış

Dışarıdan gelen tüm siparişlerinizi Caller ID - Paket Satış Sistemimiz ile kolayca yönetebilirsiniz. Otomatik müşteri tanıma özelliği ile işletmenizi arayan müşterilerinizden adres, telefon gibi bilgileri sormadan siparişleri alabilirsiniz. Kurye seçim seçeneği ile kurye seçimi yapabilir ve kurye seçim işleminden sonra sistemimizin otomatik olarak yazdırdığı kurye sipariş teslim fişi ile siparişlerinizi müşterinizin adresine kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz.Gün sonunda hangi kuryenin ne kadar sipariş teslim ettiğini ve toplam teslim süresini görebilir ve kurye performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Arama yapan müşterilerinize ait önceki siparişler sistemde saklanarak, müşterileriniz arasında en çok sipariş veren müşterilerinizi görebilirisiniz.

check Kurye tanımı
check Otomatik müşteri bulma
check Kurye sipariş teslim fişi oluşturma
check Birden fazla paket servis numarası tanımlama
check Adisyona cari hesap atama
Stok - Maliyet Yönetimi

Stok ve maliyet yönetimi işletmeniz için en önemli kontrol mekanizmalarından bir tanesidir. TABPAD Retail Pos sisteminin sunduğu stok yönetim modülü ile işletmenizde satılan tüm ürünlere ait hammadde, yarı mamul, mamul şeklinde gruplayarak stok kartlarınızı oluşturabilir ve istediğiniz zaman deponuzda kalan toplam stok miktarını ve toplam stok değerini görebilirsiniz.
Çoklu depo tanımı özelliği ile üretim noktalarına ait stokları ayrı ayrı depolarda tutabilirsiniz. Dilerseniz merkezi depo oluşturabilir ve tüm alımlarınızı merkez depoya yapabilirsiniz. Diğer depolarınız da stok ihtiyacı olması durumunda merkezi deponuzdan talep edilen depoya "Depo Transfer Fişi" ile kolayca transfer yapabilirsiniz.
Reçete sistemi ile tüm ürünlerinize ait reçete ve imalat üretim reçetelerini sisteme tanımlayarak, adisyon satışının tamamlandığı anda satış yapılan ürüne ait tanımlanan tüm stokları otomatik olarak ürüne ait seçilen depodan düşmesini sağlayabilirsiniz. Satışa sunulmayan demirbaş ve sarf malzeme ürünlerinizi de sisteme tanımlayabilir ve artık kullanılmayacak durumda olan demirbaş ve sarf malzeme ürünlerinizi "Demirbaş Çıkış Fişi" ve "Sarf Malzeme Çıkış Fişi" ile deponuzdan çıkışını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz tarih aralığında "Stok Sayım Fişi" ile seçtiğiniz depoya ait tüm stok durumunuzu tek bir ekranda görebilir ve sayım miktarınızı girdikten sonra oluşan eksik stok veya fazla stok miktarını görebilirsiniz.
Stok maliyetlendirme sisteminin size sunduğu farklı maliyetlendirme opsiyonları ile dilediğiniz şekilde anlık olarak deponuzda bulunan stoklarınızı maliyetlendirme yapabilirsiniz. Tüm stok hareketlerinizi stok raporlarında yer alan birden fazla farklı rapor seçenekleri ile, isterseniz tarih bazlı, isterseniz aylık olarak dökümlerini alabilirsiniz.

check Sınırsız stok kartı tanımlama
check Stok kartı gruplama
check Reçete tanımlama
check Esnek maliyetlendirme yapısı
check Depo transfer fişi
check Otomatik sayım fişi
check Manuel giriş - çıkış fişi
check Esnek stok raporları
Muhasebe Yönetimi

İşletmenize ait tüm muhasebe hareketlerinizi, TABPAD Retail Pos sisteminin size sunduğu muhasebe yönetim modülü ile çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günlük Kasa, Personel, Cari, Müşteri, Masraf, Banka ve Çek / Senet bazlı tüm basit muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Günlük kasanızdan yapılan tüm ödeme ve tahsilatlarınızı "Ödeme İşlemi" veya "Tahsilat İşlemi" fişleri ile yönetebilir ve gün sonu raporunuzda yapılan işlemleri detayları olarak takip edebilirsiniz.
Personellerinize ait maaşları maaş hakediş tarihinde "Maaş Hakediş" fişi ile sisteme kaydedebilir ve personellerinizin işletmenizden ne kadar alacaklı olduğunu takip edebilirsiniz. Maaş ödeme günü "Maaş Ödemesi" fişi ile maaş ödemelerini gerçekleştirebilir ve personellerinizin ile işletmeniz arasında yapılan tüm muhasebe işlemlerini personel raporlarında detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Stok yönetiminde yer alan "Alım Faturası" işleminde seçilen cari kartlara ait ödemelerinizi dilerseniz günlük kasa işlemlerinden dilerseniz "Alacak Fişi","Ödeme İşlemi" veya tahsilat işlemleriniz için "Tahsilat İşlemi" fişine girerek yaptığınız tüm ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Böylece hangi cari hesabından hangi ürünleri alındığını takip edebilir, toplam borcunuzu ve alacağınızı görebilir ve ilgili cari kartına ait tüm yapılan işlemleri tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Alım işlemleri dışında cari kartlar oluşturabilir ve ilgili cari kart ile yapılan tüm para-muhasebe işlemlerinizi yönetebilirsiniz.
Sisteminizde tanımlı olan tüm müşterileriniz için adisyon bazında açık hesapları takip edebilir ve ödeme işlemlerinizi müşteri muhasebe işlemlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinize ait tüm adisyon veya muhasebe işlemlerini hesap ekstresi ile müşterilerinize sunabilirsiniz.
Yapımış olduğunuz muhasebe işlemlerine bağlı olarak, ilgili fişlere Masraf Kartı ataması yapabilir, seçmiş olduğunuz Masraf Kartı bazında, işlem bazında veya tarih bazında detaylı olarak rapor alabilirsiniz, böylece yapmış olduğunuz işlemleri Masraf Kartı bazında gruplayarak, işletmenize ait giderlerinizi detaylı bir şekilde görebilirsiniz.
Bankada bulunan hesaplarınıza ait hesaplarınızı Banka Kartı olarak tanımlayabilir, yapmış olduğunuz tahsilatları veya ödemelerinizi Banka Kartına bağlayarak, hangi banka hesabınızda ne kadar işlem olduğunu görüntüleyebilir ve banka kartı bazında ekstre raporları alabilirsiniz. Aynı zamanda eğer işletmenizde bir kredi kartı hesabını kullanıyorsanız, "Kredi Kartı Ödeme Fişi" ile istenilen muhasebe kartına direkt olarak ödemelerinizi kaydedebilirsiniz.
Alınan, verilen veya ciro yapılan tüm Çek / Senet'lerinizi sisteme kaydedebilir ve ilgili belgelerinize işlemler yaparak güncel Çek / Senet'lerinize ait Portföyde, İade Edildi, İade Alındı, Tahsilde, Tahsil Edildi, Ödendi, Ciro Edildi gibi durumları takip edebilirsiniz.

check Günlük Kasa İşlemleri
check Personel Muhasebe İşlemleri
check Cari Muhasebe İşlemleri
check Müşteri Muhasebe İşlemleri
check Banka Hareketleri Takip İşlemleri
check Çek / Senet Takip İşlemleri
check Masraf Yönetimi İşlemleri
Satış ve Analiz Rapor Yönetimi

Devamlı gelişen satış ve analiz raporlarımız ile işletmenize ait tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Anlık satış, satılan tüm ürünlerine ait detaylı raporları, satış personellerine ait satış analizlerini, genel analizleri, geçmiş satış raporlarını, tarih bazlı oluşturabilir ve dilerseniz tek bir ekranda görüntüleyebilir, yazıcı çıktısı alabilir veya birden fazla farklı formatta dışarı aktararak arşivleyebilirsiniz.

check Anlık satış
check Geçmiş satış
check Tarih bazlı raporlama
check Genel analiz raporları
check Yazıcı çıktısı alma
check Dışarı aktarma
check Arşivleme
img

TABPAD Retail
GO POS

Sabit dokunmatik ekranlar veya bilgisayar yerine, taşınabilir el terminalleri veya cep cihazları ile masa başında siparişlerinizi alabilir ve böylece sipariş süresini kısaltabilirsiniz.
Esnek tasarlanmış GO POS yazılımımızı dilerseniz Endüstriyel El Terminallerinde, Android Pos Pc üzerinde, Android veya iOS işletim sistemine sahip Tablet veya Telefonlarda, personellerinizin kullanmış olduğu cihazlarda da çalıştırabilirsiniz.

btn btn

GO POS
Ekran Görüntüleri

check Her cihaza uyumlu tasarım.
check Android ve iOS işletim sistemi desteği.
check Sipariş süresini kısaltın.
check Esnek kullanım.
check Hızlı sipariş desteği.
img
img
img
img
img
img
img

GEN RAPOR
Ekran Görüntüleri

check Her cihaza uyumlu tasarım.
check Android ve iOS işletim sistemi desteği.
check Adisyon İşlem Bildirim Sistemi
check Gün Sonu Bildirimleri
check Analiz ve Raporlamalar
img
img
img
img
img

Fiyatlandırma

Ömür boyu lisanslama modeliyle, ihtiyacınız olan tüm modüllere ait uygun fiyatlandırma opsiyonları ile işletmenizi kontrol altına alın.
TABPAD Retail POS Ana Kullanıcı lisansı her bir işletme için bir adet olarak satın alınması gerekiyor. * Fiyatlara KDV dahil değildir.

https://www.tabpadmenu.com -->